Dlaczego warto skorzystać z usług Biura Turystycznego Malva?

Biuro Turystyczne Malva zajmuje się organizacją wyjazdów dla grup zorganizowanych. Są to zarówno wyprawy krajowe, jak i zagraniczne. W ofercie znajdą Państwo przede wszystkim wycieczki szkolne. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom klienta Biuro Turystyczne Malva, zorganizuje wycieczkę typowo pod zapotrzebowania danej grupy: wyjazdy integracyjne, warsztaty, wycieczki dla emerytów, pielgrzymki.
Firma nieustannie zmierza do doskonalenia współpracy z pilotami wycieczek, przewodnikami, przewoźnikami, tak aby przygotować ofertę spełniającą wszystkie oczekiwania klienta. Biuro Turystyczne Malva dąży również do różnorodności ofert, starając się wprowadzać jak najczęściej nowości w programie, a indywidualne podejście do klienta pozwala na organizację wyjazdu zgodnego z jego oczekiwaniami.
Atutem firmy jest niewątpliwie młoda, wyszkolona kadra, mająca świeże spojrzenie i innowacyjne podejście do organizacji wycieczek turystycznych.
Biuro Turystyczne Malva współpracuje również z firmą przewozową istniejącą na rynku od wielu lat, która posiada bezpieczną flotę pojazdów i wyszkolonych kierowców.

Zapraszamy!

 

 

   

 

 

Malva Biuro Turystyczne
Malwina Szkudlarek
ul. Kraszowicka 61/3
58-100 Świdnica
NIP 884 277 75 90
REGON 367411196

 


Kontakt:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
tel. 790 848 970
Posiadamy wpis do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych
prowadzonego przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego o nr 725/27/2017.

Tutaj Nas Znajdziesz!

Please publish modules in offcanvas position.