Dzień Nauczyciela w Piernikowym Mieście z Malvą!

Tak świętowaliśmy Dzień Nauczyciela w Piernikowym Mieście- Toruniu- z Nauczycielami ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Świdnicy… na start zafundowaliśmy sobie gorące kąpiele w Termach uniejowskich ??‍♂️?, a także zwiedziliśmy urokliwy Ciechocinek. ?

Dzień drugi przeznaczyliśmy na zwiedzanie przepięknego Torunia?️ z przewodnik- Panią Agnieszką ?‍♀️, która przybliżyła nam piękno i skrywane tajemnice Starego Miasta?. Po południu udaliśmy się na zwiedzanie Staromiejskiego Browaru ? i degustację kilku rodzajów piw ?- świetny klimat w podziemiach Browaru dał się wszystkim we znaki- więc atmosfera była przednia! ??. Zwieńczeniem tego dnia był wieczór spędzony na Festiwalu Iluminacji Świetlnych “Bella Skyway Festival” ??, a po powrocie mogliśmy się odprężyć w hotelowym basenie i jacuzzi ??‍♂️?.

Dzień ostatni rozpoczęliśmy zwiedzaniem Muzeum Początków Państwa Polskiego??, a następnie ruszyliśmy do Gniezna. Zwiedziliśmy także Muzeum Archeologiczne w Biskupinie?⚒️. Końcowym etapem naszej wycieczki był rejs statkiem??️ po Jeziorze Biskupińskim i przejażdżka kolejką wąskotorową do Żnina. ?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *