Pierwsza dłuższa wycieczka od roku…

Dzień dobry!

Jak się macie w ten upalny dzień?
U nas duuuużo pracy, dlatego ostatnimi czasy nie pojawiamy się tutaj za często, ale za to dziś nadrabiamy zaległości i chcemy Wam pokazać, co robiliśmy w ubiegłym tygodniu, z naszą wspaniałą grupą w mieście pierników, czyli w Toruniu.

Standardowo nie mogło zabraknąć zwiedzania najważniejszych toruńskich zabytków, które zachwycają każdego, oczywiście niezmiennie z Pawłem, z ekipy Zwiedzaj Toruń – dziękujemy za mnóstwo ciekawych, wesołych opowieści i niesamowitą atmosferę!

Następnie udaliśmy się do Żywe Muzeum Piernika, gdzie poznaliśmy tajemniczy przepis na przepyszne pierniki, które wypiekaliśmy później samodzielnie- mąka była dosłownie wszędzie…

Kolejny dzień przeznaczyliśmy na dłuższy spacer Bulwarem Filadelfijskim i przepięknym rynkiem, kończąc naszą piernikową przygodę w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy i pysznym obiadkiem, w drodze powrotnej. Dziękujemy firmie Buskacper.pl – Wynajem autokarów i busów Świdnica za komfortową i bezpieczną podróż!

P.S. To był nasz pierwszy dłuższy wyjazd od ponad roku… tęskniliśmy za Wami bardzo wycieczkowicze i dziękujemy, że nadal jesteście z nami, i nie pozwoliliście się nam poddać w tych trudnych chwilach, które, miejmy nadzieje, mamy już za sobą!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *